KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14046169
nr 1404 6169
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 19/20, daterad -53. Motivet: 13x14,5, yttermått inklusive ram: 30x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:48:23
21/6 15:45:50
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist